Bezpečnostní agentura SAFEGUARD SERVICE a.s.
 

GARANCE

 

Bezpečnostní agentura je v souvislosti s výkonem činnosti pojištěna u Kooperativy, a.s. na převozy peněz a cenin, odpovědnost za škody v běžném i individuálním
pojištění + zajištění.

SAFEGUARD je od r. 1998 členem „Sdružení civilních a bezpečnostních služeb“ (SCBDS), od roku 1999 je členem „Komory civilních bezpečnostních a detektivních služeb České republiky“ (KCBDS) a od roku 2000 též členem „Hospodářské komory České republiky“ (HK ČR). K základním úkolům těchto sdružení patří např. výběr zaměstnanců dle jednotných kritérií vzdělávání zaměstnanců a zvyšování odborné způsobilosti členů sdružení dle jednotného systému. U našich zaměstnanců garantujeme jejich profesionální úroveň.

Jsme zavedenou, zkušenou bezpečnostní agenturou s rozsáhlým technickým zázemím pro zajišťování poskytovaných služeb. V pracovním poměru máme odborné zaměstnance specialisty, kteří optimalizují výkon prováděných služeb dle podmínek a specifik smluvních partnerů. Dle výsledné systémové analýzy předkládají návrhy na zkvalitnění prováděných služeb a za spolupráce se zadavatelem tyto návrhy uvádějí do praxe.

 

Agentura SAFEGUARD SERVICE, a.s. není dlužníkem finančního úřadu, OSSZ, VZP ani dalších ostatních subjektů.

 

Formulář pro zájemce o zaměstnání
Formulář pro zájemce o zaměstnání


 

 
SAFE-HOME